ROGAŠKA SLATINA, ROGAŠKA HOTELS & MEDICO & SPA – HOTEL ZAGREB 4*
paket vključuje:
– polpenzion (zajtrk, večerja)
– prost vstop v termalni bazen LOTUS (termo-mineralna voda)
– prost vstop v savne LOTUS
(turška in finska)
– prost vstop v fitnes center
– uporaba kopalnega plašča in brisače za kopanje
– prost vstop v Hit Casino Fontana
– bogat animacijski program
– vodna gimnastika, aqua aerobika
– brezplačen dostop do brezžičnega interneta
brezplačno parkirišče pred hotelom

POSEBEJ UGODNO
IN AKTUALNO
I. Termin: 10.12.-29.12.2024 ADVENT IN PRAZNIKI –  AKCIJA 
HOTEL ZAGREB, dvoposteljni sobi PREMIUM
2 osebi, 2 noči  279 EUR (na osebo na noč 69,75 EUR)
Bivanje min. 2 noči. Možno podaljšanje bivanja.

HOTEL ZAGREB, dvoposteljni sobi PREMIUM +  romantično razvajanje
2 osebi, 2 noči 299 EUR (na osebo na noč 74,75 EUR)
Bivanje min. 2 noči. Možnost doplačila za enoposteljno sobo.

II. Termin: 2.1.-30.3.2025 ODDIH S HIŠNIM LJUBLJENČKOM – ZIMA 2025
HOTEL ZAGREB, dvoposteljni sobi PREMIUM
2 osebi + hišni ljubljenček, 2 noči 299 EUR(na osebo na noč 74,75 EUR)
Bivanje min. 2 noči. Možno podaljšanje bivanja.
Dodatne vsebine paketa za hišnega ljubljenčka:
-Posebna igrača, ki jo lahko vzame domov
– Anatomsko, trajnostno in PETA certificirano ležišče
– Trajnostna posoda za vodo in hrano
– Skrbno pripravljen jedilni list v restavraciji Kaiser – doplačilo
– 100% naravni in ročno izdelane priboljški

 


Namig za zdravje:  Obiščite: Pivnico mineralne vode – in spoznajte blagodejnost vode Donat Mg
Namig za aktivnost: Poglobite se v zbirke ANINEGA DVORA in spoznajte različne obraze in dušo Rogaške Slatine
Namig za doživetje: Obiščite novo atrakcijo STOLP KRISTAL, najvišjo stavbo v Sloveniji in se podajte na “KRISTALNO DOŽIVETJE”
Namig za zabavo: Obiščite katerega od dogodkov ANINEGA FESTIVALA ali preverite druge številne dogodke  v ROGAŠKI SLATINI


Pomembno: Predstavljene cene so izhodiščne cene bivanja po najugodnejši dostopni akcijski ponudbi. Hotelir določa ceno dinamično glede na zasedenost kapacitet ter čas rezervacije, zato se lahko končna cena bivanja razlikuje od objavljene. Za izračun cene in rezervacijo – pošljite POVPRAŠEVANJE.


ŽELITE PREJEMATI NAJBOLJŠE PONUDBE NAŠIH PAKETOV? PRIJAVITE SE NA E-NOVICE TUKAJ<<<


Pomembne informacije o ponudbi in obvestila – preverite OPOMBE ⛛


REZERVIRAJTE ZDAJ!
📞 040 650 803 | ✉ inquiry@fontus.si
📋 POVPRAŠEVANJE ⛛


 

Povpraševanje

Izpolnite obrazec za prejem ponudbe.


    Dodatne posebnosti:
    enoposteljna sobaveč sobotroška posteljicabalkondodatni obrokizavarovanje rizika odpovedi

    Opombe in posebne želje:

    Splošne informacije:
    Poslujemo v skladu s Splošnimi pogoji poslovanja.
    Prejete podatke uporabljamo skadno s Politiko varstva osebnih podatkov.

    Opombe

    Rogaška Slatina, GRAND HOTEL SAVA 4*superior in  HOTEL ZAGREB 4*, KOMPLEKS – ROGAŠKA HOTELS & MEDICO & SPA

    Grand Hotel Sava leži v zdraviliškem cvetličnem parku s 400-letno tradicijo in je bil nedavno prenovljen. Velja za hotel višjega standarda, od centra Rogaške Slatine pa je oddaljen le 200 m. Hotel je povezan s Hotelom Zagreb ter naprej – s hodnikom do pivnice zdravilne mineralne vode in ostalih hotelov v osrednjem parku.

    V razkošnem parku je poleg cvetic svoj dom našel tudi kip krilatega konja Pegaza, ki bi ga naj Apolon, bog sonca in zdravilstva, pozval, naj na tem mestu udari s kopitom. Tako je tudi storil in odprl se je rogaški vrelec. Danes sem hodijo ljudje z vseh koncev sveta na pitne zdravilne kure in na ogled svetovno znanega slatinskega kristala. Ne pozabite pa, zakaj ste resnično prišli sem – Center zdravja in lepote Lotus z bazenskim kompleksom in raznimi lepotnimi programi ter novi Roi spa čakata na vas.

    Center zdravja in lepote Lotus (480 m²) ima bazen s termomineralno vodo, dva whirlpoola, bazen za knajpanje in otroški bazen. Gostom sta brezplačno na voljo dve savni ter tepidarium. Na voljo so tudi lepotni in ayurveda programi, tretmaji za hujšanje in preoblikovanje telesa, pilates, joga … Vrata je odprl tudi Roi Spa center, ki se razprostira na več kot 1200 m² zunanjih in notranjih površin z mineralnimi kopelmi, savnami, prostorom za solno inhalacijo, doživljajsko prho in z zunanjim bazenom – edinim s termalno vodo v Rogaški Slatini.

    V GH Sava je 131 superior sob in 102 lux sob, ki so elegantno opremljene z LCD TV, minibarom, klimatsko napravo, sefom, na voljo je tudi brezplačen WiFi.
    V hotelu Zagreb je 44 sob, vse so opremljene z minibarom, LCD TV in brezplačnim WiFi-jem. Sobe so bile v letu 2013 prenovljene in tako pridobile naziv premium.

    Izvrstno pripravljeni obroki v samopostrežni restavraciji Kristal bodo zadovoljili tiste, ki prisegajo na zdravo hrano, kakor tudi sladokusce po duši.

    Bazeni in wellness
    Center zdravja in lepote Lotus (480 m²) ima bazen s termo-mineralno vodo (30 °C), dva whirpoola (36 °C) in otroški bazen. Na voljo so tudi lepotni in ayurveda programi, tretmaji za hujšanje in preoblikovanje telesa, pilates, joga … Gostom so brezplačno na voljo tudi dve savni ter tepidarium.

    Roi Spa center (novo v 2017, z doplačilom) se razprostira na več kot 1200 m² zunanje in notranje površine z mineralnimi kopeli, savnami, prostorom za solno inhalacijo, doživljajsko prho in z zunanjim bazenom – edinim s termalno vodo v Rogaški Slatini.

    Rogaška riviera (z doplačilom)(v centru Rogaške Slatine, oddaljena 300 m) ponuja sprostitev, rekreacijo in kopanje v zunanjih in notranjih bazenih s temperaturo od 27 °C do 36 °C. Kopališče je odprto samo ob določenih terminih v letu (običajno od aprila do novembra).

    Sobe:
    GRAND HOTEL SAVA
    DS2 superior: dvoposteljna soba, 21 m²; kopalnica s prho ali kadjo, sušilnik za lase, LCD TV, brezplačen WiFi, klimatska naprava, minibar, sef, telefon, večinoma z balkonom
    DS2 lux: dvoposteljna soba, 21 m²; nove sobe, poseben design; kopalnica s prho ali kadjo, sušilnik za lase, LCD TV, brezplačen WiFi, klimatska naprava, minibar, sef, telefon
    Na voljo tudi sobe GRAND, z večjo površino, kjer je možno namestiti dodatno ležišče. V hotelu so tudi sobe z veznimi vrati, hotelske suite ter hotelski apartmaji.
    HOTEL ZAGREB
    DS2-3 premium: dvoposteljna soba, 21–27 m²; kopalnica s kadjo, sušilnik za lase, LCD TV, brezplačen WiFi, minibar, sef, telefon, možnost dodatnega ležišča

    Koristne informacije
    Prijava: po 14 h (do 19h javiti pozen prihod), odjava: do 11h.
    Kartice: Mastercard, Visa, American Express, Diners Club, Maestro.
    Prednosti: možnost doplačila za večerjo ali kosilo. Darilce ob prihodu: brezplačna steklenica zdravilne mineralne vode v sobi.  Brezplačno na voljo jutranja gimnastika, vodna gimnastika in brezplačni vodeni sprehodi v bližnjo okolico.
    Z doplačilom: posteljica 12 €/dan; garaža 200 m od hotela (po trenutno veljavnem ceniku). 6 teniških igrišč (4 zunanja in 2 notranji; 17 €/h), squash. Doplačilo za hišnega ljubljenčka (na povpraševanje)- če ni v paketu drugače navedeno (poseben paket za bivanje z hišnim ljubljenčkom)
    Omejitve: Hotel ni prilagojen invalidom.
    Taksa in prijava: Turistična taksa in enkratna prijava (3 EUR na osebo) se plačata na recepciji.


    Cena velja za eno osebo, ob bivanju dveh odraslih oseb v dvoposteljni sobi.
    Minimalno bivanje – kot navedeno ob paketu.
    Organizator: Fontus d.o.o. ali TA Sonček d.o.o.

    Ob rezervaciji veljajo splošni pogoji organizatorja.

    Ob rezervaciji zaračunavamo prijavnino v skladu s splošnimi pogoji poslovanja.
    Navedena ponudba je informativna. Končna cena aranžmaja je razvidna iz ponudbe, ki jo prejmete ob konkretnem povpraševanju.
    Zgoraj navedene informacije so povzete po opisih hotelirja in organizatorja ali organizatorjev.


    Ugodnosti in aktualno dogajanje za obiskovalce in goste v destinaciji Rogaška Slatina preverite na: VISIT ROGAŠKA SLATINA


     

    Additional information

    Vrsta nastanitve

    Hotel

    You may also like…